בסל הקניות יש 0 מוצרים

סה”כ: 0.00 ₪

מינימום הזמנה 100 ₪

המשך לתשלום
back1
על עוגה בהזמנה
text1 text2

על עוגה בהזמנה

עוגה בהזמנה

עוגה בהזמנה

עוגה היא מוצר מבוקש בכל חגיגה, החל מארוחת שבת או חג, דרך ימי הולדת בכל גיל וכלה בחתונה.
 אם פעם נהגנו לאפות את העוגות בעצמו הרי שהיום לכל אירוע יש עוגה בהזמנה מיוחדת ובהתאמה מלאה לאירוע, וככל שהעוגה מרשימה יותר כך ההתלהבות גדולה יותר. האופים המקצועיים של קונדיטורית האופה מבגדד מספרים לכם על האפשרויות שבהזמנת עוגה מיוחדת.

היו זמנים


כאמור, פעם האמהות והסבתות היו אופות את העוגות בעצמן. היום, לרוב האנשים אין זמן, פניות וסבלנות להתמודד עם אפיה מסובכת, הדורשת יותר מערבוב והכנסה לתנור, ובוודאי שלא עם פיסול העוגה, עיצוב וקישוט. ומכיוון שרמת החיים עלתה באופן כללי ואיתה הדרישות שלנו, עוגה פשוטה כבר אינה מספקת אותנו, ואנו רוצים עוגה שתרשים את כולם עוד לפני הטעימה, ותעורר את החשק לאכול ממנה באופן מיידי.

מגוון אפשרויות של עוגה בהזמנה


כאשר אתם מזמינים עוגה מראש, אתם יכולים לקבוע בדיוק מה אתם רוצים- איזה סוג עוגה, באיזה טעם ובאיזו צורה, ולהיות בטוחים שתקבלו בדיוק את מה שביקשתם, בצורת ההגשה הכי יפה שאפשר, ללא טרחה מרובה מלבד איסוף העוגה במועד. האפשרויות הן אינסופיות. עוגה בהזמנה יכולה להיות עוגת שוקולד בצורת כדור פורח ליום הולדת חמש, עוגת חתונה בטעם וניל עם חמש קומות ורודות, עוגה כשרה לפסח, עוגות לחגים, או כל דבר אחר שתעלו על דעתכם.

לתשומת ליבכם


ישנם 2 דברים שכדאי לשים לב אליהם לפני ביצוע ההזמנה:

 

כדאי להכיר היטב את קהל היעד. כאשר מזמינים עוגה לאירוע צריך לחשוב היטב מי אמור לאכול אותה ולנסות לקלוע לטעמו. ביום הולדת נזמין, בדרך כלל, עוגת שוקולד ואילו בארוחת ערב חגיגית למבוגרים ניתן להזמין עוגות מורכבות יותר ומיוחדות יותר. 


עוגה בהזמנה מחייבת לעשות תיאום ציפיות מול המאפייה או מעצב העוגות. כדאי לפנות לבעלי מקצוע בתחום האפייה, שהם בעלי ניסיון מוכח בהכנת עוגות בהזמנה לאירועים שונים. אם יש לכם בקשות מיוחדות, כמו עוגה ללא גלוטן, ללא צבעי מאכל וכו', חשוב לוודא כי הפרטים נרשמים בעת ההזמנה וכי המאפייה מסוגלת לספק את העוגה המוזמנת בדיוק כפי שהוזמנה.נתראה בשמחות!