בסל הקניות יש 0 מוצרים

סה”כ: 0.00 ₪

מינימום הזמנה 100 ₪

המשך לתשלום
back1
לחץ כאן לשינוי עיר למשלוח
delivery_icon_blackהמשלוחים
שלנו
locationהסניפים
שלנו
0 shopping_cart
תפריט כשר לפסח
text1 text2

תפריט כשר לפסח

עוגות לפסח שעושים באהבה


איזה אסוציאציות עולות אצלנו כשאנו שומעים שפסח מתקרב? ניקיון, סדר, שולחן חג, אירוח או ביקור משפחה וכמובן מצות. החג הזה שמסמל חירות מוציא אותנו מחיי השגרה אל זמן מיוחד של מנהגים ומאכלים. עוגות לפסח מתחילות להיכנס לקטגוריה של עוגות לחגים, היות ואנו רוצים להמשיך במסורת הקינוחים ולא להרגיש מקופחים. בדיוק בנושא הזה התאסף הצוות המקצועי של "האופה מבגדד", בית מאפה ייחודי בעל סניפים ברחבי הארץ. הם מספרים לנו איך לצאת מהשגרה בשמחה, מהו המרכיב הסודי שאפשר להוסיף לעוגות וכמה נפלא להחליף מתכונים.

יוצאים מהשגרה בשמחה


כשמגיעים החגים, אחד הדברים הראשונים שמשתנים מול העיניים זה סוגי המאכלים. לכל חג יש מאפיינים משלו וזה מתבטא כמובן גם באוכל. כשמגיע הפסח והקמח יוצא מהמדפים, מופיעה הזדמנות להשתמש בכל אותם המרכיבים שנמצאים סביבנו אך לא תמיד חשבנו לשלב ביניהם. שוקולד, פירות מגוונים, קמח מצה, יוגורטים, שמנת מוקצפת, מיץ תפוזים ועוד מרכיבים מהם ניתן להכין עוגות לפסח. התוצאות נפלאות: עוגת שוקולד לפסח עם סירופ ופירות לקישוט, עוגת תפוזים מעולה, מאפה תפוחים ואף עוגות עם קצפת. כששומעים על כל האופציות, זה באמת כיף לצאת מהשגרה.

עוגות לפסח - המרכיב הסודי


חגים זאת תקופה נהדרת להיות עם המשפחה, לחדש קשרים ולבלות עם חברים שלא ראינו זמן רב. ימי החופש מעניקים לנו הזדמנות להיות יותר פתוחים לבלות זמן משותף במקומות חדשים. כאשר אנחנו מארחים או מגיעים להתארח, עוגת פסח יכולה להוסיף שמחה וטעם למפגש. כמובן, שתהליך ההכנה לא פחות חשוב מהתוצאה. תוך כדי הבחישה אנחנו יכולים לחשוב על האנשים שאנחנו הולכים לפגוש ועל האהבה שאנו רוצים להעביר להם. אין ספק שהמרכיב הסודי הזה יורגש ויוסיף לטעם.

מחליפים מתכונים


אחד הדברים הנפלאים שאפשר לעשות כשטועמים משהו מיוחד הוא לבקש את המתכון. עוגות לפסח זה משהו שהחל להיות נפוץ רק לאחרונה וכדאי מאוד להתעניין ולשמור מתכונים של עוגות מוצלחות. זה מאוד מחמיא למי שמכין את העוגה שמתעניינים בהשקעה שלו ולכן זאת הזדמנות גם למחמאה וגם להמשך ההנאה מהעוגה. לאחר שנה, כשמוצאים מתכון של חברה יקרה או בן משפחה, תמיד נפלא להיזכר בחוויה המשותפת ולהמשיך את הטעם המיוחד גם לפסח הבא.

 

 

עוגות לפסח עוגות לפסח | האופה מבגדד