האופה מבגדד | עוגות לאירועים

חייגו אלינו

1-700-700-179 03-7467500

עוגות מרשימות

כולם רוצים עוגות מרשימות

עוגות מרשימותאין חגיגה בלי עוגה, כמו ששרו הדצים, ואוי ואבוי למי שיסתפק בעוגת שוקולד ביתית מקושטת בסוכריות צבעוניות. היום כולם רוצים עוגות מרשימות, מעוצבות, מקצועיות, ולאף אחד לא אכפת אם לאמא (או לאבא) אין כישרון לאפייה או פיסול בבצק סוכר, או אם אין להם זמן או סבלנות לכך. הפתרון הוא, כמובן, הזמנת עוגה ממאפייה קצועית. צוות האופים של מאפיית "האופה מבגדד" מדבר על הרצון לרכוש את העוגות הכי מרשימות שיש.

עוגה לכל אירוע


כל יום הולדת היום הוא אירוע. כשהפקת יום הולדת שלוש עולה אלף שקל במקרה הטוב, גם העוגה צריכה לעמוד בסטנדרט ולהרשים במראה לפני שהיא טעימה. ככל שהילדים גדלים ההשקעה גדלה, וגם העוגה צריכה להיות מושקעת יותר. תארו לכם מה קורה בבר או בת המצווה, ובחתונה. ובחגים. ובכל אירוע אחר. וכך, עוגות מרשימות הפכו למראה המקובל בכל אירוע.

העוגה כמסמר האירוע


מכיוון שהעוגה היא תמיד מרכז האירוע, בעיקר בגילאים הצעירים יותר, כמובן שעליה לעמוד בסטנדרט של האירוע כולו. מצחיק ככל שהליצן יהיה, וכמה שהלהטוטנים לא ירתקו את הקהל הצעיר, העוגה נשארת מרכז האירוע. זהו הרגע בו חתן או כלת השמחה הופכים למלכי הערב, וכל תשומת הלב מופנית אליהם בעודם נושפים על הנרות ומבקשים משאלה. במסגרת העולם החומרני שבו אנו חיים, גם העוגה ומידת ההשקעה בה מקרינה על קרנו של הילד ועל מידת הפופלאריות שלו. כל ילד רוצה שידברו על יום ההולדת שלו, על הכיף, על ההפעלה, ועל העוגה. זה טבעי, כשם שכל בשלן או בשלנית רוצה שידברו על הארוחה שהכין לאחר האירוע.

עוגה היא טקס


עוגות מרשימות מהוות טקס של ממש. אפילו העוגה הכי פשוטה שיש נפרשת בסכין ומחולקת לאורחים, אך כאשר מדובר בעוגות מפוארות כמו עוגות מעוצבות מבצק סוכר הן ממקדות אליהן את כל תשומת הלב, וכולם מחכים לקבל את חלקם. עוגה מתוקה, ססגונית ומרשימה היא קינוח מושלם לכל ארוחת חג, וכיבוד מושלם לכל יום הולדת. עוגה מרשימה, יפה, מעוצבת וטעימה הכרחית להצלחתו של כל אירוע, מימי הולדת, דרך חגים ועד חתונה, ומומלץ להשקיע בעוגה כזו שתשאיר רושם על האורחים והחברים.

האופה מבגדד, המצודה 5, אזור | טלפון:  1-700-700-179, 03-7467500 | פקס: 03-7169879  | דוא"ל: haofeh@gmail.com