האופה מבגדד | עוגות לאירועים

חייגו אלינו

1-700-700-179 03-7467500

עוגות חתונה מעוצבות

עוגות חתונה מעוצבות
עוגות חתונה מעוצבות
עוגות חתונה מעוצבות
עוגות חתונה מעוצבות
עוגות חתונה מעוצבות - חתן כלה
עוגות חתונה מעוצבות
עוגות חתונה מעוצבות
עוגות חתונה מעוצבות - חתן כלה
עוגות חתונה מעוצבות
עוגות חתונה מעוצבות - חתן כלה

אצלנו תמיד האיכות הגבוהה ביותר במחירים הזולים בארץ - עוגות מבצק סוכר החל מ 700 ש"ח. עוגות קרם החל מ 350 ש"ח. לעיצוב אישי ותיאום: ניסו 050-3394226.
 

 

 

עוגות חתונה מעוצבות


עוגת החתונה היא יותר ממסורת סתמית, והיא מסמלת את תחילתם של חיים זוגיים משותפים. עוגות חתונה מעוצבות היו פופולאריות מאז ומעולם, כחלק מעיצובו של האירוע ומהזכרון של האורחים ממנו, ובזמננו הן גם טעימות להפליא, בניגוד לעוגות מהדורות הקודמים שנועדו בעיקר לקישוט. מנהלי רשת המאפיות המצליחה, האופה מבגדד, מספרים על מקומן של עוגות החתונה המעוצבות בחיינו.

היסטוריה עם עוגה


ההיסטוריה של עוגות החתונה המעוצבות מתחילה בימי הביניים, אז נהגו האורחים להביא לזוג הנישא עוגה במתנה. העוגות נערמו זו על זו והיוו, למעשה, את הבסיס למטבחם של בני הזוג הנישאים. כדי שיישמרו לאורך זמן, היו נוהגים להכין עוגת פירות מושרית באלכוהול ומצופה בסוכר ושומן שהגנו עליה מפני עובש ורקבון. היום, כמובן, ישנם אמצעים משוכללים יותר לאפייה ושימור, וממילא העוגה משמשת לקישוט וקינוח, אך היא עדיין מסמלת את תחילת החיים המשותפים. בתרבויות מסוימות עדיין נהוג שבני הזוג פורסים יחד את עוגת החתונה ומאכילים זה את זו בפרוסה הראשונה, לפני חלוקתה לאורחים. מסורת שהתפתחה בשנים האחרונות היא חלוקת העוגה לאורחות הרווקות, ממש כמו שנותנים להן לשתות מכוס היין ממנה שתתה הכלה מתחת לחופה, כסגולה למציאת זיווג.

עוגות חתונה מעוצבותעוגות חתונה מעוצבות


כפי שראינו בתחילה, מכיוון שהחתונה כולה היא אירוע מעוצב, גם העוגה מעוצבת בהתאם, והיא נועדה להרשים את האורחים ולהיות חלק מקישוט האולם. הכנת עוגות חתונה מעוצבות הפכה להתמחות של ממש, וכל קונדיטוריה מציגה את הגרסה שלה לעוגת חתונה מעוצבת. היום מקושטות כל העוגות בבצק סוכר עמיד ואכיל, וניתן לגוון בצבעוניות של הקישוט ובצורתו החיצונית. ישנם כאלה המעדיפים עוגות עם קריצה הומוריסטית, ישנם כאלה הרוצים מראה אלגנטי קלאסי וישנם כאלה שמעדיפים עוגות לאירועים עם מראה קצפתי, ממש כמו העדפתם לשמלת החתונה.

אל תוותרו על טעימות של עוגות חתונה מעוצבות


בבואכם לבחור עוגות חתונה מעוצבות כדאי לזכור שהעוגות אינן רק למראה עיניים ועליהן להיות טעימות. האפקט הויזואלי של העוגה חשוב, כאמור, כחלק מעיצוב האירוע, וכולנו רוצים עוגה מרשימה ומיוחדת בחתונה שלנו, אך כדאי לטעום מעוגות החתונה המעוצבות לפני ההחלטה הסופית כדי לא להתאכזב ברגע האמת מטעם נוראי או עוגה בלתי אכילה.

שיהיה במזל!